İade Koşulları

 

1- Sipariş işlemi tamamlanan ürün alıcıya teslim edildikten sonra 7 (yedi) gün içerisinde kullanıcı koşul belirtmeksizin cayma hakkına sahiptir. Ancak bu hakkın kullanılabilmesi için kullanıcı ürünü aynı teslim aldığı standartta (paketi açılmadan, kullanılmadan, koruma naylonları yırtılmadan vb.) iade etmek zorundadır. İade edilecek ürün orjinal ambalajında, eksiksiz ve hasarsız bir biçimde, tekrar satılabilirlik vasfını yitirmemiş olması gerekmektedir.

 

2- Siparişi verilmiş olan ürüne iade talebi oluşturmak için web sitemize üye girişi yapıldıktan sonra hesabım sayfasından iade taleplerim sekmesine giriş yapılarak seçenekler içerisinden talep türü seçilerek yeni talep oluşturulması gerekmektedir.

 

3- Sitemizde sadece kredi kartı ile ödeme yapılmaktadır. Kredi Kartı ile ödemesi yapılan siparişlerde ödeme iadesi aynı kredi kartına yapılmaktadır. Ödeme iadesinin maksimum süresi 1 aydır. Siparişlerin iadesinde siparişin tüm kargo masrafları toplam tutardan düşülerek iade edilmektedir.

 

4- İade için gönderilen ürün tarafımızca kontrol edildikten sonra iade talebiniz onaylanır ya da reddedilir. Hasarlı ya da arızalı ürünlerin iadesinde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu tip durumlarda anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Gönderimlerinizi MNG ve DHL kargo ile yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. Keyfi ürün iadelerinde ise tüm kargo masrafları müşterilerimize aittir. 

 

Not: Siparişi verilmiş olan ürün iadesi için detaylı bilgi almak isterseniz bizimle e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.